foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Karácsonyig még:

Tanulóink névsora a 2015/16-os tanévben

 

1.a osztály

Ádám Nándor Adrián

Bodnár Hanna Ronett

Bődy Dániel

Buza Dávid

Darvas Kitti

Dobi Botond

Dobos Damáz

Fazekas Ivett

Fazekas Sára Anna

Firtkó Dorina

Gyuricza András

Jankovics Botond

Kántor Alexa

Kerekes Diána

Kolencsik Nándor

Koseczky Lia

Kovács Henrietta

Kovács Kincső

Kurcsik Ákos Zsolt

Lakatos Levente

Molnár Anna Júlia

Póka Molli

Radnai Zalán

Rajna Gréta Hedvig

Svéda László Péter

Szabó Melitta

Török Jázmin Borbála

 

2. a osztály

Balogh Anita

Balogh Anna

Bodnár Hanna Szófia

Fülöp Bence

Gávris Zsombor Domonkos

Hodai Hanna Móna

Kismarton Bence

Kollár Kristóf

Kuberkó Noémi

Lakatos Róbert Sajóbábony

Mata Sándor István

Mitterpach Milán

Németh Mira

Pásztor Kira

Pizsik Vanda

Schwarcz Bence Timon

Siska Máté

Szlivka Ákos Zoltán

Szopkó Anna Virág

Tóth Hanna

Tamás Liliána


3. a osztály

Bedő Marcell

Béres Bernadett

Gazsik Marcell

Huba Regina

Jávorszki Júlia

Kabai Balázs

Kolencsik Abigél

Kőhegyi Imre

Kurusta Tímea

Lengyel Vivien

Peknyó Kristóf

Poráczki Imre

Poráczki  Zsolt

Somodi Hanna

Svéda Lili

Varga Réka

Vörös Áron

Szabó Gergő

Vásárhelyi Dzsenifer

 

3. b osztály

Benkő Lívia

Bodnár Levente

Boros Tamás

Brezsnyák Botond

Dojcsák Bence

Fazekas Kristóf István

Ferenci Béla

Hanák Linetta

Homonnai Enikő

Hornyák Zalán

Kollár Kinga

Leskó Réka

Molnár Dóra

Orosz Tamás

Oroszi Laura

Palotás Liliána

Pipoly Olivér

Szabados Anna

Szőke Balázs

Török Lajos


4. a osztály

Bakondi Boglárka

Balogh Zénó

Csordás Csenge Zsófia

Demján Dominik Márk

Dobi Liliána

Dojcsák Zorka

Dojcsák Zsófia Katalin

Kéki Edit

Kerek Csengele Anna

Kovács Száva

Kőhegyi Anna

Lakatos Liliána

Lengyel Marcell Zoltán

Nagy Vencel

Németh Lara

 

4.b osztály

1. Bárczai Emília Katalin

2. Brózsely Dorka

3. Gál Máté János

4. Kovács Rebeka

5. Lipták Cintia

6. Lipták Réka Manuéla

7. Mészáros Vivien Lara

8. Nagy Alex

9. Nagy Attila

10. Poráczki Panna

11. Poráczki Zita

12. Siska Vivien

13. Szilágyi Levente

14. Tornyi Rajmond

15. Udvardi Nikolett

16. Vanyó Gréta


5.a osztály

Balogh Csaba

Balogh Viktória

Batfalszki Blanka

Bedő Dominik

Béres Dénes

Boros Péter

Böszörményi Bendegúz

Demján Daniella Evelin

Fancsalszki Sára

Haraszin Panna

Hazadi Noémi

Homonnai Nikolett

Juhász Bálint József

Koczán Máté

Lévai Mercédesz Erika

Majoros Márk

Molnár Ákos

Partizer Petra

Rák József

Rézműves János

Stuller Marcell Péter

Svéda Fanni

Szilágyi Csaba

Tóth Bence

Varga Levente Sándor

 

6.a osztály

Bedő Nadin

Benkő Péter

Berndt Péter

Bertók Zsombor Krisztofer

Bodnár Balázs           

Fazekas Milán

Ferenczi Lili

Havril Dorina

Henyecz Bence

Horváth Fanni

Jánosik Liliána

Juhász Dávid

Kolmonth Kíra

Kórik Edina

Kotogán Mercédesz

Kurcsik Vivien Evelin

Mitterpach Máté

Szabados Bence

Szoboszlai Dorina

Tóbis Dávid

Tóth Márk

Török Sára Blanka

Varga Balázs

Varga Csenge

Veres Szabina


7.a osztály

Balogh Mónika

Bárczai Zoltán

Demján Kristóf Csaba

Dobronyai Ádám

Ferenci Veronika

Kotogán Richárd

Mázik Zoltán

Molnár Attila

Orosz Levente           

Osváth Zsuzsa           

Ördög Sarolta

Perjési Bálint László

Pongó Petra Mirella

Szőke Gréta

Szőke Virág

Szűcs Máté

Tóth Gabriella

 

8.a  osztály

Berndt Kristóf

Béres Bence

Bodnár Csaba

Csontos Laura

Fancsalszki András

Fülep Patrícia Cinta

Kerek Magor Izmael

Kollár Rita

Kosztkó Klaudia Laura

Kóti Gábor

Mátrai Krisztián

Mázik Máté Zoltán

Mikó Mátyás

Molnár Márton Illés

Sarafi Péter Zoltán

Spisák Karina

Poráczki Gabriella

Szakos Alexandra

Temesvári Gábor

Váradi Gréta

Varga János

Veres Cintia   

Veres Gergő

2018 Copyright | Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Rights Reserved