foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Karácsonyig még:

2010-2011      2012-2013      2013-2014        2015-2016

  

2017/18-as tanévben elért sporteredmények.

                                       Versenyeredmények 2017/18 sport

Diákolimpia:

Duatlon B kategória:

Csapat országos 1. helyezés (Fazekas Milán, Böszörményi Bendegúz, Tóth Bence)

Egyéni országos 3. és 4. helyezések (Fazekas Milán, Böszörményi Bendegúz)

Floorball:

  1. korcsoport:

fiú: megyei 7. Jankovics Botond, Kolencsik Nándor, Tóth Viktor, Bődy Dániel, Búza Dávid

leány: megyei 3. Bodnár Hanna, Kovács Henrietta, Firtkó Dorina, Darvas Kitti, Bedő Larina

  1. korcsoport:

fiú: megyei 7. Ádám Nándor, Gyuricza András, Perjési Péter, Svéda László, Lakatos Levente

leány: megyei 5. Fazekas Ivett, Kerekes Diána, Szabó Melitta, Tóth Hanna, Póka Molli

  4.korcsoport:

fiú: megyei 5. Fazekas Milán, Böszörményi Bendegúz, Tóth Bence, Majoros Márk, Szilágyi Csaba

leány: megyei 7. Szoboszlai Dorina, Bedő Nadin, Fancsalszki Sára, Haraszin Panna, Partizer Petra, Demján Daniella

Úszás:

Fazekas Milán 2 versenyszámban is megyei 4. helyezés.

Atlétika:

Mezei futás:

Böszörményi Bendegúz: megyei 1. hely egyéniben

Csapatok:

  1. korcsoport leány: megyei 8. Szabados Anna, Tóth Hanna, Kerekes Diána, Kolencsik Abigél, Kovács Kincső
  2. korcsoport fiú megyei 11. Boros Péter, Petrigán Patrik, Ferenczi Béla, Pipoly Olivér, Hornyák Zalán
  3. korcsoport fiú megyei 7. Fazekas Milán, Böszörményi Bendegúz, Tóth Bence, Berndt Péter,

Atlétika többpróba bajnokság:

  1. korcsoportos leány csapat: megyei 7. Szabados Anna, Palotás Liliána, Tóth Hanna, Fazekas Ivett, Kolencsik Abigél, Kerekes Diána

Egyéni összetett: Szabados Anna megyei 10.

Atlétika egyéni számok bajnoksága:

Böszörményi Bendegúz megyei 1. országos 16.

Fazekas Milán,Boros Péter megyei 4. helyezettek.

Váltófutó bajnokság:

4x1000m-es fiú váltó : megyei 4. Fazekas Milán, Berndt Péter, Bertók Zsombor, Böszörményi Bendegúz

„Dobd a kosárba” program: Országos döntőn való részvétel.

Fazekas Ivett, Tóth Hanna, Bodnár Hanna, Kerekes Diána, Szabó Melitta, Kovács Henrietta, Ádám Nándor, Gyuricza András, Perjési Péter, Svéda László, Jankovics Botond, Kurcsik Ákos


Iskolánk 5.a osztályos tanulója, Kolencsik Abigél, az Országos Falmászó BajnokságMagyar Kupa gyorsasági és nehézségi versenyén nagyon szép eredményt ért el : gyorsasági 3. hely, nehézségi 4. hely.
Szívből gratulálunk!


Iskolánk 31 tanulója vett részt november 14-én kedden a Floorball Diákolimpia megyei döntőjén Kazincbarcikán,ahol iskolánk tanulólétszámát sokszorosan meghaladó létszámú iskolák,valamint sporttagozatos iskolák ellen bizonyították rátermettségüket.
5 csapatunk végzett megyei 5-8. helyezések között.
Legsikeresebben az I. korcsoportos lányok szerepeltek,akik a dobogó 3. fokára állhattak fel.
A bronzérmes csapat tagjai:Bedő Larina, Bodnár Hanna,Firtkó Dorina,Kovács Henrietta és Darvas Kitti.


Köszönöm tanulóinknak,hogy ilyen teljesítménnyel öregbítették iskolánk hírnevét!
Kiss Kornél testnevelő


Diákolimpiai országos bajnokcsapat!
A 4. korcsoportos fiú duatlon csapatunk Fazekas Milán,Böszörményi Bendegúz,Tóth Bence összeállításban nem talált legyőzőre az országos döntőn!
Egyéni versenyben Milán 3. Bendegúz 4. Bence a 29.helyen ért célba.
Ezen fórumon is szívből gratulálok nekik,és nagyon büszke vagyok rájuk!
Köszönöm a szülők áldozatos hozzáállását,segítségét!
Kiss Kornél testnevelő.


Iskolánk 4. korcsoportos duatlon csapata Fazekas Milán,Böszörményi Bendegúz,Tóth Bence,Varga Levente összeállításban diákolimpiai megyei 2. helyezést ért el október 3-án Szikszón.
Ezzel továbbjutott az országos döntőbe.Fazekas Milán az egyéni versenyben bronzérmet szerzett.
A verseny távja: 2000m futás-8000m kerékpározás-1000m futás volt! 
Gratulálunk a teljesítményükhöz!

2016/17-es tanévben elért versenyeredmények


Pipoly Olivér 4.b-s tanulónk IV. helyezést ért el az "Arany - tollal, költőszóval" városi helyesírási versenyen.


Tanulóink elsöprő sikert arattak az ötödik alkalommal meghirdetett sajóvámosi Gergely Éva rajzpályázatra küldött alkotásaikkal.
A felhívásra 7 iskola, 185 alkotással pályázott.

Eredményeink az alábbiak:

1-2. osztály:

1. helyezett - Szabó Döníz 1.b

2. helyezett – Kollár Kolos 1.b

3. helyezett – Dojcsák Ferdinánd 1.b

3-4. osztály:

1. helyezett – Pizsik Vanda Kata 3.o

2. helyezett – Kismarton Bence 3.o

5-6. osztály:

2. helyezett – Lakatos Liliána 5.o

3. helyezett – Csordás Csenge 5.o

Felkészítő tanáruk: Tóthné Kiss Katalin

7-8. osztály:

1. helyezett – Bedő Nadin 7.o

Felkészítő tanáruk: Bacskovszky Nóra

Szívből gratulálunk ehhez a szép teljesítményhez! Csak így tovább!

A versenyen részt vett tanulóinkról ITT talál képeket.


2016. október 24-én a MATEGYE alapítvány által rendezett Megyei Matematikaverseny 1. fordulóján 9 tanuló vett részt iskolánkból.
Közülük 7 tanuló jutott tovább a 2. megyei fordulóba.

5. osztály: Vanyó Gréta
                Kéki Edit

6. osztály: Hazadi Noémi
               Fancsalszki Sára

7. osztály: Benkő Péter
                Szabados Bence

8 .osztály: Osváth Zsuzsanna

A megyei forduló 2016. november 28-án lesz a Herman Ottó Gimnáziumban.


Dürer Matematika csapatverseny 2016. november 18-án került megrendezésre. Iskolánkat két 3 fős csapat képviselte.

5-6. osztályosok csapata: Hazadi Noémi (6. osztály)
                                       Fancsalszki Sára (6.osztály)
                                       Vanyó Gréta (5. osztály)

7-8. osztályosok csapata: Szabados Bence (7. osztály)
                                       Benkő Péter (7. osztály)
                                       Osváth Zsuzsanna (8. osztály)

Az 5-6. osztályosok csapata az előkelő 5. helyezést érte el, így lehetőséget kaptak, hogy megmérettessék magukat a döntőben 2017 február 10-én a Földes Ferenc Gimnáziumban.


Megyei Matematikaverseny döntőjén B. A. Z. megyében az 5. évfolyamosok között általános iskolai kategóriában 4. helyezést ért el Vanyó Gréta.

Megyei Matematikaverseny döntőjén B. A. Z. megyében az 7. évfolyamosok között általános iskolai kategóriában 8. helyezést ért el Benkő Péter.

Megyei Matematikaverseny döntőjén B. A. Z. megyében az 7. évfolyamosok között általános iskolai kategóriában 10. helyezést ért el Szabados Bence.

A döntősök!

Felkészítő nevelő: Farkasné Vinter Emese!


A Csorba György természettudományi feladatmegoldó versenyen matematika tantárgyból iskolánk két tanulója vett részt a Lévay József Református Gimnáziumban.
Hazadi Noémi I. és Bedő Dominik X. helyezést ért el.
Gratulálunk!


Kistokaji népdalverseny - 2016. november 16.

1. a - Lukács Petra I. helyezés
1. b - Minyóczki Lia III. helyezés

2. a - Kolencsik Nándor III. helyezés
2. a -  Póka Molli I. helyezés

3. a - Kismarton Bence
3. a - Fülöp Bence

4. a - Kolencsik Abigél III. helyezés
4. b - Oroszi Laura

5. a - Tornyi Rajmund

6. a - Juhász Bálint I. helyezés

7. a - Kórik Edina
7. a - Szabados Bence


Iskolánk 5-6. osztályos csapata a Dürer Verseny országos döntőjében matematikából a XI. helyezést érte el.

A csapattagok:

  • Vanyó Gréta 5.o
  • Hazadi Noémi 6.o
  • Fancsalszki Sára 6.o

Tanulóink névsora a 2015/16-os tanévben

 

1.a osztály

Ádám Nándor Adrián

Bodnár Hanna Ronett

Bődy Dániel

Buza Dávid

Darvas Kitti

Dobi Botond

Dobos Damáz

Fazekas Ivett

Fazekas Sára Anna

Firtkó Dorina

Gyuricza András

Jankovics Botond

Kántor Alexa

Kerekes Diána

Kolencsik Nándor

Koseczky Lia

Kovács Henrietta

Kovács Kincső

Kurcsik Ákos Zsolt

Lakatos Levente

Molnár Anna Júlia

Póka Molli

Radnai Zalán

Rajna Gréta Hedvig

Svéda László Péter

Szabó Melitta

Török Jázmin Borbála

 

2. a osztály

Balogh Anita

Balogh Anna

Bodnár Hanna Szófia

Fülöp Bence

Gávris Zsombor Domonkos

Hodai Hanna Móna

Kismarton Bence

Kollár Kristóf

Kuberkó Noémi

Lakatos Róbert Sajóbábony

Mata Sándor István

Mitterpach Milán

Németh Mira

Pásztor Kira

Pizsik Vanda

Schwarcz Bence Timon

Siska Máté

Szlivka Ákos Zoltán

Szopkó Anna Virág

Tóth Hanna

Tamás Liliána


3. a osztály

Bedő Marcell

Béres Bernadett

Gazsik Marcell

Huba Regina

Jávorszki Júlia

Kabai Balázs

Kolencsik Abigél

Kőhegyi Imre

Kurusta Tímea

Lengyel Vivien

Peknyó Kristóf

Poráczki Imre

Poráczki  Zsolt

Somodi Hanna

Svéda Lili

Varga Réka

Vörös Áron

Szabó Gergő

Vásárhelyi Dzsenifer

 

3. b osztály

Benkő Lívia

Bodnár Levente

Boros Tamás

Brezsnyák Botond

Dojcsák Bence

Fazekas Kristóf István

Ferenci Béla

Hanák Linetta

Homonnai Enikő

Hornyák Zalán

Kollár Kinga

Leskó Réka

Molnár Dóra

Orosz Tamás

Oroszi Laura

Palotás Liliána

Pipoly Olivér

Szabados Anna

Szőke Balázs

Török Lajos


4. a osztály

Bakondi Boglárka

Balogh Zénó

Csordás Csenge Zsófia

Demján Dominik Márk

Dobi Liliána

Dojcsák Zorka

Dojcsák Zsófia Katalin

Kéki Edit

Kerek Csengele Anna

Kovács Száva

Kőhegyi Anna

Lakatos Liliána

Lengyel Marcell Zoltán

Nagy Vencel

Németh Lara

 

4.b osztály

1. Bárczai Emília Katalin

2. Brózsely Dorka

3. Gál Máté János

4. Kovács Rebeka

5. Lipták Cintia

6. Lipták Réka Manuéla

7. Mészáros Vivien Lara

8. Nagy Alex

9. Nagy Attila

10. Poráczki Panna

11. Poráczki Zita

12. Siska Vivien

13. Szilágyi Levente

14. Tornyi Rajmond

15. Udvardi Nikolett

16. Vanyó Gréta


5.a osztály

Balogh Csaba

Balogh Viktória

Batfalszki Blanka

Bedő Dominik

Béres Dénes

Boros Péter

Böszörményi Bendegúz

Demján Daniella Evelin

Fancsalszki Sára

Haraszin Panna

Hazadi Noémi

Homonnai Nikolett

Juhász Bálint József

Koczán Máté

Lévai Mercédesz Erika

Majoros Márk

Molnár Ákos

Partizer Petra

Rák József

Rézműves János

Stuller Marcell Péter

Svéda Fanni

Szilágyi Csaba

Tóth Bence

Varga Levente Sándor

 

6.a osztály

Bedő Nadin

Benkő Péter

Berndt Péter

Bertók Zsombor Krisztofer

Bodnár Balázs           

Fazekas Milán

Ferenczi Lili

Havril Dorina

Henyecz Bence

Horváth Fanni

Jánosik Liliána

Juhász Dávid

Kolmonth Kíra

Kórik Edina

Kotogán Mercédesz

Kurcsik Vivien Evelin

Mitterpach Máté

Szabados Bence

Szoboszlai Dorina

Tóbis Dávid

Tóth Márk

Török Sára Blanka

Varga Balázs

Varga Csenge

Veres Szabina


7.a osztály

Balogh Mónika

Bárczai Zoltán

Demján Kristóf Csaba

Dobronyai Ádám

Ferenci Veronika

Kotogán Richárd

Mázik Zoltán

Molnár Attila

Orosz Levente           

Osváth Zsuzsa           

Ördög Sarolta

Perjési Bálint László

Pongó Petra Mirella

Szőke Gréta

Szőke Virág

Szűcs Máté

Tóth Gabriella

 

8.a  osztály

Berndt Kristóf

Béres Bence

Bodnár Csaba

Csontos Laura

Fancsalszki András

Fülep Patrícia Cinta

Kerek Magor Izmael

Kollár Rita

Kosztkó Klaudia Laura

Kóti Gábor

Mátrai Krisztián

Mázik Máté Zoltán

Mikó Mátyás

Molnár Márton Illés

Sarafi Péter Zoltán

Spisák Karina

Poráczki Gabriella

Szakos Alexandra

Temesvári Gábor

Váradi Gréta

Varga János

Veres Cintia   

Veres Gergő

Iskolánk tanárai

 

 

 Győrfi Lászlóné       igazgató

Nagy Valéria            igazgatóhelyettes

Augusztin Zsuzsanna

Ádámné Mészáros Krisztina

Bacskovszky Nóra

Bodnár Gáborné    

Bossányi Márta     

Csellárné Németh Judit     

Csonkáné Rácz Teodóra

Farkasné Vinter Emese     

Fazekas Nikoletta

Hrabovszky Ágnes

Juhászné Molnár Mária

Kiss Kornél

Korinthus Magdolna

Mázik Mónika

Molnár Gergely

Petróné Szénégető Orsolya

Révainé Kaposvári Andrea

Szekrényesné Pásztor Ildikó

Taksás Tímea

Tóth Judit

Tóthné Kiss Katalin

Tvergyák Anita

 Óraadó  tanáraink:

Bakos Tibor

Dobi Péter

Füvessyné Lőrinc Kriszitna

Pavliskó Diana

Sztefanyuk Gabriella

2018 Copyright | Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Rights Reserved