2010-2011 2012-2013 2013-2014 2015-2016
2021/22-es tanévben elért sporteredmények.
Floorball - országos elődöntő 5. helyezés, megyei 2. helyezés
Diákolimpia megyei atlétika verseny 4*100 fiú váltó – 4. helyezett
Diákolimpia női foci – megyei bajnok, országos 12. helyezett
2019/20-es tanévben elért sporteredmények.
Megyei úszóverseny:
Miklós Janka 2.b 2. hely
Gerberi Balázs 2.b 6.hely
Miklós Janka 2.b, Petró Botond 1.b, Gerberi Balázs2.b, Petró Bendegúz 3.a, Szabó Noel 4.b, Dojcsák Ferdinánd 4.b
Leány csapat II. korcsoport |
Floorball |
megyei 3.hely |
Leány csapat III. korcsoport |
Floorball |
megyei 4.hely |
Fazekas Ivett 5.a (III. korcsop.) |
Duatlon |
országos 9.hely |
Tóth Hanna 6.a (III. korcsop.) |
Duatlon |
országos 20.hely |
Úszás |
megyei döntő |
|
Búza Dávid 5.a |
7.hely |
|
Firtkó Dorina 5.a |
8.hely |
|
Bodnár Hanna |
10.,11. hely |
|
Gerberi Balázs 2.a |
6.,6. hely |
|
Miklós Janka |
7.,4.hely |
|
7.-8.o lánycsapat (Csellárné) |
Atlétika (kislabda, távolugrás) |
megyei döntőbe jutott |
III.korcsoport (Nagy T.) |
Labdarúgás |
körzeti döntő III.hely |
2018/19-es tanévben elért sporteredmények.
Böszörményi Bendegúz |
duatlon |
országos 1. hely |
Böszörményi Bendegúz |
1500m síkfutás |
megyei 3. hely |
2. korcsoportos lány |
floorball |
megyei 3. hely |
Böszörményi Bendegúz |
4000m mezei futás |
megyei 4. hely |
Tóth Bence |
300m síkfutás |
megyei 4. hely |
Tóth Bence |
távolugrás |
megyei 6. hely |
Fancsalszki Sára |
1500m síkfutás |
megyei 5. hely |
2. korcsoportos fiú |
floorball |
megyei 5. hely |
Fazekas Ivett |
50m hátúszás |
megyei 5. hely |
2. korcsop.leány |
úszóváltó |
megyei 6. hely |
Juhász Bálint |
súlylökés |
megyei 6. hely |
Partizer Petra |
100m síkfutás |
megyei 7. hely |
3. korcsop. leány |
4x100m váltófutás |
megyei 8. hely |
Kerekes Diána |
50m mellúszás |
megyei 9. hely |
Kerekes Diána |
50m hátúszás |
megyei10. hely |
Boros Péter |
távolugrás |
megyei 13. hely |
Bodnár Hanna |
atlétika többpróba |
megyei 27. hely |
3. korcsop. fiú 2. korcsop. fiú |
labdarúgás |
körzeti 3. hely kiskörzeti 3. hely |
2017/18-as tanévben elért sporteredmények.
Versenyeredmények 2017/18 sport
Diákolimpia:
Duatlon B kategória:
Csapat országos 1. helyezés (Fazekas Milán, Böszörményi Bendegúz, Tóth Bence)
Egyéni országos 3. és 4. helyezések (Fazekas Milán, Böszörményi Bendegúz)
Floorball:
fiú: megyei 7. Jankovics Botond, Kolencsik Nándor, Tóth Viktor, Bődy Dániel, Búza Dávid
leány: megyei 3. Bodnár Hanna, Kovács Henrietta, Firtkó Dorina, Darvas Kitti, Bedő Larina
fiú: megyei 7. Ádám Nándor, Gyuricza András, Perjési Péter, Svéda László, Lakatos Levente
leány: megyei 5. Fazekas Ivett, Kerekes Diána, Szabó Melitta, Tóth Hanna, Póka Molli
4.korcsoport:
fiú: megyei 5. Fazekas Milán, Böszörményi Bendegúz, Tóth Bence, Majoros Márk, Szilágyi Csaba
leány: megyei 7. Szoboszlai Dorina, Bedő Nadin, Fancsalszki Sára, Haraszin Panna, Partizer Petra, Demján Daniella
Úszás:
Fazekas Milán 2 versenyszámban is megyei 4. helyezés.
Atlétika:
Mezei futás:
Böszörményi Bendegúz: megyei 1. hely egyéniben
Csapatok:
Atlétika többpróba bajnokság:
Egyéni összetett: Szabados Anna megyei 10.
Atlétika egyéni számok bajnoksága:
Böszörményi Bendegúz megyei 1. országos 16.
Fazekas Milán,Boros Péter megyei 4. helyezettek.
Váltófutó bajnokság:
4x1000m-es fiú váltó : megyei 4. Fazekas Milán, Berndt Péter, Bertók Zsombor, Böszörményi Bendegúz
„Dobd a kosárba” program: Országos döntőn való részvétel.
Fazekas Ivett, Tóth Hanna, Bodnár Hanna, Kerekes Diána, Szabó Melitta, Kovács Henrietta, Ádám Nándor, Gyuricza András, Perjési Péter, Svéda László, Jankovics Botond, Kurcsik Ákos
Iskolánk 5.a osztályos tanulója, Kolencsik Abigél, az Országos Falmászó Bajnokság, Magyar Kupa gyorsasági és nehézségi versenyén nagyon szép eredményt ért el : gyorsasági 3. hely, nehézségi 4. hely.
Szívből gratulálunk!
Iskolánk 31 tanulója vett részt november 14-én kedden a Floorball Diákolimpia megyei döntőjén Kazincbarcikán,ahol iskolánk tanulólétszámát sokszorosan meghaladó létszámú iskolák,valamint sporttagozatos iskolák ellen bizonyították rátermettségüket.
5 csapatunk végzett megyei 5-8. helyezések között.
Legsikeresebben az I. korcsoportos lányok szerepeltek,akik a dobogó 3. fokára állhattak fel.
A bronzérmes csapat tagjai:Bedő Larina, Bodnár Hanna,Firtkó Dorina,Kovács Henrietta és Darvas Kitti.
Köszönöm tanulóinknak,hogy ilyen teljesítménnyel öregbítették iskolánk hírnevét!
Kiss Kornél testnevelő
Diákolimpiai országos bajnokcsapat!
A 4. korcsoportos fiú duatlon csapatunk Fazekas Milán,Böszörményi Bendegúz,Tóth Bence összeállításban nem talált legyőzőre az országos döntőn!
Egyéni versenyben Milán 3. Bendegúz 4. Bence a 29.helyen ért célba.
Ezen fórumon is szívből gratulálok nekik,és nagyon büszke vagyok rájuk!
Köszönöm a szülők áldozatos hozzáállását,segítségét!
Kiss Kornél testnevelő.
Iskolánk 4. korcsoportos duatlon csapata Fazekas Milán,Böszörményi Bendegúz,Tóth Bence,Varga Levente összeállításban diákolimpiai megyei 2. helyezést ért el október 3-án Szikszón.
Ezzel továbbjutott az országos döntőbe.Fazekas Milán az egyéni versenyben bronzérmet szerzett.
A verseny távja: 2000m futás-8000m kerékpározás-1000m futás volt!
Gratulálunk a teljesítményükhöz!
2016/17-es tanévben elért versenyeredmények
Pipoly Olivér 4.b-s tanulónk IV. helyezést ért el az "Arany - tollal, költőszóval" városi helyesírási versenyen.
Tanulóink elsöprő sikert arattak az ötödik alkalommal meghirdetett sajóvámosi Gergely Éva rajzpályázatra küldött alkotásaikkal.
A felhívásra 7 iskola, 185 alkotással pályázott.
Eredményeink az alábbiak:
1-2. osztály:
1. helyezett - Szabó Döníz 1.b
2. helyezett – Kollár Kolos 1.b
3. helyezett – Dojcsák Ferdinánd 1.b
3-4. osztály:
1. helyezett – Pizsik Vanda Kata 3.o
2. helyezett – Kismarton Bence 3.o
5-6. osztály:
2. helyezett – Lakatos Liliána 5.o
3. helyezett – Csordás Csenge 5.o
Felkészítő tanáruk: Tóthné Kiss Katalin
7-8. osztály:
1. helyezett – Bedő Nadin 7.o
Felkészítő tanáruk: Bacskovszky Nóra
Szívből gratulálunk ehhez a szép teljesítményhez! Csak így tovább!
A versenyen részt vett tanulóinkról ITT talál képeket.
2016. október 24-én a MATEGYE alapítvány által rendezett Megyei Matematikaverseny 1. fordulóján 9 tanuló vett részt iskolánkból.
Közülük 7 tanuló jutott tovább a 2. megyei fordulóba.
5. osztály: Vanyó Gréta
Kéki Edit
6. osztály: Hazadi Noémi
Fancsalszki Sára
7. osztály: Benkő Péter
Szabados Bence
8 .osztály: Osváth Zsuzsanna
A megyei forduló 2016. november 28-án lesz a Herman Ottó Gimnáziumban.
A Dürer Matematika csapatverseny 2016. november 18-án került megrendezésre. Iskolánkat két 3 fős csapat képviselte.
5-6. osztályosok csapata: Hazadi Noémi (6. osztály)
Fancsalszki Sára (6.osztály)
Vanyó Gréta (5. osztály)
7-8. osztályosok csapata: Szabados Bence (7. osztály)
Benkő Péter (7. osztály)
Osváth Zsuzsanna (8. osztály)
Az 5-6. osztályosok csapata az előkelő 5. helyezést érte el, így lehetőséget kaptak, hogy megmérettessék magukat a döntőben 2017 február 10-én a Földes Ferenc Gimnáziumban.
A Megyei Matematikaverseny döntőjén B. A. Z. megyében az 5. évfolyamosok között általános iskolai kategóriában 4. helyezést ért el Vanyó Gréta.
A Megyei Matematikaverseny döntőjén B. A. Z. megyében az 7. évfolyamosok között általános iskolai kategóriában 8. helyezést ért el Benkő Péter.
A Megyei Matematikaverseny döntőjén B. A. Z. megyében az 7. évfolyamosok között általános iskolai kategóriában 10. helyezést ért el Szabados Bence.
Felkészítő nevelő: Farkasné Vinter Emese!
A Csorba György természettudományi feladatmegoldó versenyen matematika tantárgyból iskolánk két tanulója vett részt a Lévay József Református Gimnáziumban.
Hazadi Noémi I. és Bedő Dominik X. helyezést ért el.
Gratulálunk!
Kistokaji népdalverseny - 2016. november 16.
1. a - Lukács Petra I. helyezés
1. b - Minyóczki Lia III. helyezés
2. a - Kolencsik Nándor III. helyezés
2. a - Póka Molli I. helyezés
3. a - Kismarton Bence
3. a - Fülöp Bence
4. a - Kolencsik Abigél III. helyezés
4. b - Oroszi Laura
5. a - Tornyi Rajmund
6. a - Juhász Bálint I. helyezés
7. a - Kórik Edina
7. a - Szabados Bence
Iskolánk 5-6. osztályos csapata a Dürer Verseny országos döntőjében matematikából a XI. helyezést érte el.
A csapattagok:
Tanulóink névsora a 2015/16-os tanévben
1.a osztály
Ádám Nándor Adrián
Bodnár Hanna Ronett
Bődy Dániel
Buza Dávid
Darvas Kitti
Dobi Botond
Dobos Damáz
Fazekas Ivett
Fazekas Sára Anna
Firtkó Dorina
Gyuricza András
Jankovics Botond
Kántor Alexa
Kerekes Diána
Kolencsik Nándor
Koseczky Lia
Kovács Henrietta
Kovács Kincső
Kurcsik Ákos Zsolt
Lakatos Levente
Molnár Anna Júlia
Póka Molli
Radnai Zalán
Rajna Gréta Hedvig
Svéda László Péter
Szabó Melitta
Török Jázmin Borbála
2. a osztály
Balogh Anita
Balogh Anna
Bodnár Hanna Szófia
Fülöp Bence
Gávris Zsombor Domonkos
Hodai Hanna Móna
Kismarton Bence
Kollár Kristóf
Kuberkó Noémi
Lakatos Róbert Sajóbábony
Mata Sándor István
Mitterpach Milán
Németh Mira
Pásztor Kira
Pizsik Vanda
Schwarcz Bence Timon
Siska Máté
Szlivka Ákos Zoltán
Szopkó Anna Virág
Tóth Hanna
Tamás Liliána
3. a osztály
Bedő Marcell
Béres Bernadett
Gazsik Marcell
Huba Regina
Jávorszki Júlia
Kabai Balázs
Kolencsik Abigél
Kőhegyi Imre
Kurusta Tímea
Lengyel Vivien
Peknyó Kristóf
Poráczki Imre
Poráczki Zsolt
Somodi Hanna
Svéda Lili
Varga Réka
Vörös Áron
Szabó Gergő
Vásárhelyi Dzsenifer
3. b osztály
Benkő Lívia
Bodnár Levente
Boros Tamás
Brezsnyák Botond
Dojcsák Bence
Fazekas Kristóf István
Ferenci Béla
Hanák Linetta
Homonnai Enikő
Hornyák Zalán
Kollár Kinga
Leskó Réka
Molnár Dóra
Orosz Tamás
Oroszi Laura
Palotás Liliána
Pipoly Olivér
Szabados Anna
Szőke Balázs
Török Lajos
4. a osztály
Bakondi Boglárka
Balogh Zénó
Csordás Csenge Zsófia
Demján Dominik Márk
Dobi Liliána
Dojcsák Zorka
Dojcsák Zsófia Katalin
Kéki Edit
Kerek Csengele Anna
Kovács Száva
Kőhegyi Anna
Lakatos Liliána
Lengyel Marcell Zoltán
Nagy Vencel
Németh Lara
4.b osztály
1. Bárczai Emília Katalin
2. Brózsely Dorka
3. Gál Máté János
4. Kovács Rebeka
5. Lipták Cintia
6. Lipták Réka Manuéla
7. Mészáros Vivien Lara
8. Nagy Alex
9. Nagy Attila
10. Poráczki Panna
11. Poráczki Zita
12. Siska Vivien
13. Szilágyi Levente
14. Tornyi Rajmond
15. Udvardi Nikolett
16. Vanyó Gréta
5.a osztály
Balogh Csaba
Balogh Viktória
Batfalszki Blanka
Bedő Dominik
Béres Dénes
Boros Péter
Böszörményi Bendegúz
Demján Daniella Evelin
Fancsalszki Sára
Haraszin Panna
Hazadi Noémi
Homonnai Nikolett
Juhász Bálint József
Koczán Máté
Lévai Mercédesz Erika
Majoros Márk
Molnár Ákos
Partizer Petra
Rák József
Rézműves János
Stuller Marcell Péter
Svéda Fanni
Szilágyi Csaba
Tóth Bence
Varga Levente Sándor
6.a osztály
Bedő Nadin
Benkő Péter
Berndt Péter
Bertók Zsombor Krisztofer
Bodnár Balázs
Fazekas Milán
Ferenczi Lili
Havril Dorina
Henyecz Bence
Horváth Fanni
Jánosik Liliána
Juhász Dávid
Kolmonth Kíra
Kórik Edina
Kotogán Mercédesz
Kurcsik Vivien Evelin
Mitterpach Máté
Szabados Bence
Szoboszlai Dorina
Tóbis Dávid
Tóth Márk
Török Sára Blanka
Varga Balázs
Varga Csenge
Veres Szabina
7.a osztály
Balogh Mónika
Bárczai Zoltán
Demján Kristóf Csaba
Dobronyai Ádám
Ferenci Veronika
Kotogán Richárd
Mázik Zoltán
Molnár Attila
Orosz Levente
Osváth Zsuzsa
Ördög Sarolta
Perjési Bálint László
Pongó Petra Mirella
Szőke Gréta
Szőke Virág
Szűcs Máté
Tóth Gabriella
8.a osztály
Berndt Kristóf
Béres Bence
Bodnár Csaba
Csontos Laura
Fancsalszki András
Fülep Patrícia Cinta
Kerek Magor Izmael
Kollár Rita
Kosztkó Klaudia Laura
Kóti Gábor
Mátrai Krisztián
Mázik Máté Zoltán
Mikó Mátyás
Molnár Márton Illés
Sarafi Péter Zoltán
Spisák Karina
Poráczki Gabriella
Szakos Alexandra
Temesvári Gábor
Váradi Gréta
Varga János
Veres Cintia
Veres Gergő
Tantestület
2023-2024 tanév
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||