foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

2010-2011      2012-2013      2013-2014        2015-2016

  

2017/18-as tanévben elért sporteredmények.

                                       Versenyeredmények 2017/18 sport

Diákolimpia:

Duatlon B kategória:

Csapat országos 1. helyezés (Fazekas Milán, Böszörményi Bendegúz, Tóth Bence)

Egyéni országos 3. és 4. helyezések (Fazekas Milán, Böszörményi Bendegúz)

Floorball:

  1. korcsoport:

fiú: megyei 7. Jankovics Botond, Kolencsik Nándor, Tóth Viktor, Bődy Dániel, Búza Dávid

leány: megyei 3. Bodnár Hanna, Kovács Henrietta, Firtkó Dorina, Darvas Kitti, Bedő Larina

  1. korcsoport:

fiú: megyei 7. Ádám Nándor, Gyuricza András, Perjési Péter, Svéda László, Lakatos Levente

leány: megyei 5. Fazekas Ivett, Kerekes Diána, Szabó Melitta, Tóth Hanna, Póka Molli

  4.korcsoport:

fiú: megyei 5. Fazekas Milán, Böszörményi Bendegúz, Tóth Bence, Majoros Márk, Szilágyi Csaba

leány: megyei 7. Szoboszlai Dorina, Bedő Nadin, Fancsalszki Sára, Haraszin Panna, Partizer Petra, Demján Daniella

Úszás:

Fazekas Milán 2 versenyszámban is megyei 4. helyezés.

Atlétika:

Mezei futás:

Böszörményi Bendegúz: megyei 1. hely egyéniben

Csapatok:

  1. korcsoport leány: megyei 8. Szabados Anna, Tóth Hanna, Kerekes Diána, Kolencsik Abigél, Kovács Kincső
  2. korcsoport fiú megyei 11. Boros Péter, Petrigán Patrik, Ferenczi Béla, Pipoly Olivér, Hornyák Zalán
  3. korcsoport fiú megyei 7. Fazekas Milán, Böszörményi Bendegúz, Tóth Bence, Berndt Péter,

Atlétika többpróba bajnokság:

  1. korcsoportos leány csapat: megyei 7. Szabados Anna, Palotás Liliána, Tóth Hanna, Fazekas Ivett, Kolencsik Abigél, Kerekes Diána

Egyéni összetett: Szabados Anna megyei 10.

Atlétika egyéni számok bajnoksága:

Böszörményi Bendegúz megyei 1. országos 16.

Fazekas Milán,Boros Péter megyei 4. helyezettek.

Váltófutó bajnokság:

4x1000m-es fiú váltó : megyei 4. Fazekas Milán, Berndt Péter, Bertók Zsombor, Böszörményi Bendegúz

„Dobd a kosárba” program: Országos döntőn való részvétel.

Fazekas Ivett, Tóth Hanna, Bodnár Hanna, Kerekes Diána, Szabó Melitta, Kovács Henrietta, Ádám Nándor, Gyuricza András, Perjési Péter, Svéda László, Jankovics Botond, Kurcsik Ákos


Iskolánk 5.a osztályos tanulója, Kolencsik Abigél, az Országos Falmászó BajnokságMagyar Kupa gyorsasági és nehézségi versenyén nagyon szép eredményt ért el : gyorsasági 3. hely, nehézségi 4. hely.
Szívből gratulálunk!


Iskolánk 31 tanulója vett részt november 14-én kedden a Floorball Diákolimpia megyei döntőjén Kazincbarcikán,ahol iskolánk tanulólétszámát sokszorosan meghaladó létszámú iskolák,valamint sporttagozatos iskolák ellen bizonyították rátermettségüket.
5 csapatunk végzett megyei 5-8. helyezések között.
Legsikeresebben az I. korcsoportos lányok szerepeltek,akik a dobogó 3. fokára állhattak fel.
A bronzérmes csapat tagjai:Bedő Larina, Bodnár Hanna,Firtkó Dorina,Kovács Henrietta és Darvas Kitti.


Köszönöm tanulóinknak,hogy ilyen teljesítménnyel öregbítették iskolánk hírnevét!
Kiss Kornél testnevelő


Diákolimpiai országos bajnokcsapat!
A 4. korcsoportos fiú duatlon csapatunk Fazekas Milán,Böszörményi Bendegúz,Tóth Bence összeállításban nem talált legyőzőre az országos döntőn!
Egyéni versenyben Milán 3. Bendegúz 4. Bence a 29.helyen ért célba.
Ezen fórumon is szívből gratulálok nekik,és nagyon büszke vagyok rájuk!
Köszönöm a szülők áldozatos hozzáállását,segítségét!
Kiss Kornél testnevelő.


Iskolánk 4. korcsoportos duatlon csapata Fazekas Milán,Böszörményi Bendegúz,Tóth Bence,Varga Levente összeállításban diákolimpiai megyei 2. helyezést ért el október 3-án Szikszón.
Ezzel továbbjutott az országos döntőbe.Fazekas Milán az egyéni versenyben bronzérmet szerzett.
A verseny távja: 2000m futás-8000m kerékpározás-1000m futás volt! 
Gratulálunk a teljesítményükhöz!

2016/17-es tanévben elért versenyeredmények


Pipoly Olivér 4.b-s tanulónk IV. helyezést ért el az "Arany - tollal, költőszóval" városi helyesírási versenyen.


Tanulóink elsöprő sikert arattak az ötödik alkalommal meghirdetett sajóvámosi Gergely Éva rajzpályázatra küldött alkotásaikkal.
A felhívásra 7 iskola, 185 alkotással pályázott.

Eredményeink az alábbiak:

1-2. osztály:

1. helyezett - Szabó Döníz 1.b

2. helyezett – Kollár Kolos 1.b

3. helyezett – Dojcsák Ferdinánd 1.b

3-4. osztály:

1. helyezett – Pizsik Vanda Kata 3.o

2. helyezett – Kismarton Bence 3.o

5-6. osztály:

2. helyezett – Lakatos Liliána 5.o

3. helyezett – Csordás Csenge 5.o

Felkészítő tanáruk: Tóthné Kiss Katalin

7-8. osztály:

1. helyezett – Bedő Nadin 7.o

Felkészítő tanáruk: Bacskovszky Nóra

Szívből gratulálunk ehhez a szép teljesítményhez! Csak így tovább!

A versenyen részt vett tanulóinkról ITT talál képeket.


2016. október 24-én a MATEGYE alapítvány által rendezett Megyei Matematikaverseny 1. fordulóján 9 tanuló vett részt iskolánkból.
Közülük 7 tanuló jutott tovább a 2. megyei fordulóba.

5. osztály: Vanyó Gréta
                Kéki Edit

6. osztály: Hazadi Noémi
               Fancsalszki Sára

7. osztály: Benkő Péter
                Szabados Bence

8 .osztály: Osváth Zsuzsanna

A megyei forduló 2016. november 28-án lesz a Herman Ottó Gimnáziumban.


Dürer Matematika csapatverseny 2016. november 18-án került megrendezésre. Iskolánkat két 3 fős csapat képviselte.

5-6. osztályosok csapata: Hazadi Noémi (6. osztály)
                                       Fancsalszki Sára (6.osztály)
                                       Vanyó Gréta (5. osztály)

7-8. osztályosok csapata: Szabados Bence (7. osztály)
                                       Benkő Péter (7. osztály)
                                       Osváth Zsuzsanna (8. osztály)

Az 5-6. osztályosok csapata az előkelő 5. helyezést érte el, így lehetőséget kaptak, hogy megmérettessék magukat a döntőben 2017 február 10-én a Földes Ferenc Gimnáziumban.


Megyei Matematikaverseny döntőjén B. A. Z. megyében az 5. évfolyamosok között általános iskolai kategóriában 4. helyezést ért el Vanyó Gréta.

Megyei Matematikaverseny döntőjén B. A. Z. megyében az 7. évfolyamosok között általános iskolai kategóriában 8. helyezést ért el Benkő Péter.

Megyei Matematikaverseny döntőjén B. A. Z. megyében az 7. évfolyamosok között általános iskolai kategóriában 10. helyezést ért el Szabados Bence.

A döntősök!

Felkészítő nevelő: Farkasné Vinter Emese!


A Csorba György természettudományi feladatmegoldó versenyen matematika tantárgyból iskolánk két tanulója vett részt a Lévay József Református Gimnáziumban.
Hazadi Noémi I. és Bedő Dominik X. helyezést ért el.
Gratulálunk!


Kistokaji népdalverseny - 2016. november 16.

1. a - Lukács Petra I. helyezés
1. b - Minyóczki Lia III. helyezés

2. a - Kolencsik Nándor III. helyezés
2. a -  Póka Molli I. helyezés

3. a - Kismarton Bence
3. a - Fülöp Bence

4. a - Kolencsik Abigél III. helyezés
4. b - Oroszi Laura

5. a - Tornyi Rajmund

6. a - Juhász Bálint I. helyezés

7. a - Kórik Edina
7. a - Szabados Bence


Iskolánk 5-6. osztályos csapata a Dürer Verseny országos döntőjében matematikából a XI. helyezést érte el.

A csapattagok:

  • Vanyó Gréta 5.o
  • Hazadi Noémi 6.o
  • Fancsalszki Sára 6.o

2018 Copyright | Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Rights Reserved